Skip to content

EUNIQ 6 SUV

Cena

od 224 900 PLN

Przestrzeń bagażowa

754 litry

Maksimum

wyposażenia
Euniq6

EUNIQ 6 SUV – MAKSIMUM WSZYSTKIEGO

Już jest dostępny, nowy Maxus Euniq 6!

To duży, elektryczny SUV, który doskonale sprawdzi się nie tylko w codziennej jeździe, ale i w długich podróżach. Dzięki największemu w swojej klasie bagażnikowi o pojemności 754 litrów i bardzo bogatemu pakietowi w standardzie jest idealnym samochodem elektrycznym dla całej rodziny.

Zamów już teraz za jedyne 224 900 zł.

MAKSYMALNE WYPOSAŻENIE

Euniq 6 ma szeroki i bogaty pakiet wyposażenia, który jest wliczonym w cenę samochodu. Pakiet ten obejmuje Apple CarPlay, elektryczny panoramiczny dach, nastrojowe oświetlenie wnętrza w 64 różnych kolorach, bezprzewodowe ładowanie mobilne, system bezkluczykowy Keyless Go, 6-kierunkową elektroniczną regulację fotela kierowcy oraz wnętrze z czarnej skóry.

Samochód posiada również szeroką gamę systemów wspomagania kierowcy, które zapewniają bezpieczną jazdę kierowcy i pasażerom. Wyposażony jest między innymi w tempomat adaptacyjny, kamerę parkowania 360°, ostrzeżenie o zmianie pasa ruchu, ostrzeżenie o martwym polu, automatyczny system hamowania awaryjnego, przednie i tylne czujniki parkowania, elektroniczną kontrolę stabilności i szereg innych funkcji.

Otrzymujesz maksymalnie wyposażony pakiet Exclusive o wartości 30 000 zł za 0 zł.

Euniq6

WNĘTRZE

Maksymalna

przestrzeń bagażowa

Maksymalny

pakiet wyposażenia

Maksymalna

technologia

MAKSYMALNY ROZMIAR

Dzięki Euniq 6 otrzymujesz gigantycznego SUV-a z miejscem na wszystko, czego potrzebujesz – i jeszcze więcej!
Wymiary zewnętrzne samochodu to 4735 mm długości, 1860 mm szerokości i 1736 mm wysokości. Rozstaw osi wynosi 2760 mm, a prześwit 190 mm.

Wewnątrz znajduje się największy w tej klasie bagażnik o pojemności aż 754 litrów, dzięki temu brak miejsca nigdy nie jest problemem.

Zarówno kabina, jak i tylne siedzenia zapewniają dużą przestrzeń, z wystarczającą ilością miejsca na nogi i komfortową wysokością sufitu zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Euniq6
Euniq6

Design

Nie ma wątpliwości, że Euniq 6 przykuwa uwagę na drodze. Ma nowoczesny wygląd, piękne linie oraz mocny i sportowy przód, co przekłada się na elegancki design.

Auto posiada m.in. technologię Full LED, 18” aluminiowe felgi oraz elektryczny panoramiczny szyberdach.

ZASIĘG I ZUŻYCIE

Euniq 6 jest dostarczany z zasięgiem od 345 do 465 km (WLTP mieszany/miejski)*, dzięki czemu doskonale nadaje się zarówno do codziennych, jak i długich podróży.

* Na zasięg ma wpływ wiele zmiennych, takich jak sposób jazdy, temperatura, ciśnienie powietrza w kołach i inne. Podany zakres jest oparty na WLTP zarówno w cyklu kombinowanym, jak i miejskim. Specyfikacje zostaną zaktualizowane, gdy będzie dostępna ostateczna homologacja.

Euniq6
Euniq6

BATERIA I ŁADOWANIE

SUV Euniq 6 jest wyposażony w akumulator o pojemności netto 70 kWh. Samochód ma wbudowaną ładowarkę o mocy 7,2 kW do ładowania w domu i udaje się go naładować od 30 do 80 proc. w 35 minut w normalnych temperaturach.

Samochód jest wyposażony w standard ładowania CCS.

Kolory

Euniq6

White

Euniq6

Silver

Euniq6

Red

Euniq6

Black

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Maxusie? Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę.