Skip to content

Euniq5 6 miejsc

6-osobowy

samochód rodzinny

Akumulator

70kWh

WLTP (mieszany/miejski)

360/437 km
Euniq5 MPV

DUŻY, W PEŁNI ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD RODZINNY

Maxus Euniq5 6-osobowy to w pełni elektryczny, przestronny i elastyczny samochód rodzinny z 6 miejscami siedzącymi z dużym bagażnikiem i imponującym komfortem. Ten samochód jest idealny dla rodzin, które oczekują zarówno dużej przestrzeni, jak i dobrego komfortu siedzenia zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Ponadto samochód ma zasięg 360-437 km (WLTP mieszany / miejski), a zatem jest samochodem zarówno do użytku w mieście, jak i na długich dystansach. Posiada akumulator o mocy 70 kW i można go szybko naładować od 30-80% w 35 minut.

WNĘTRZE

Doskonały komfort

siedzenia

Panoramiczny

szyberdach

Bezprzewodowe

ładowanie mobilne
Euniq5 MPV

BEZPIECZEŃSTWO

Maxus Euniq MPV ma bardzo wysoki poziom wyposażenia i posiada szereg pasywnych i aktywnych funkcji bezpieczeństwa, które zapewniają bezpieczne i bezproblemowe rozwiązanie.

Jest wyposażony między innymi w system automatycznego hamowania awaryjnego, elektroniczną kontrolę stabilności, system monitorowania martwego pola, tempomat adaptacyjny czy asystenta hamowania awaryjnego.

ZASIĘG I ZUŻYCIE

6-miejscowy Euniq5 to elektryczny samochód rodzinny, który łączy w sobie przestronne wnętrze, duży zasięg i napęd elektryczny. Samochód dostarczany jest z zasięgiem 345-420 km* (WLTP mieszany/miejski) i jest dobrym wyborem niezależnie od tego czy jedziesz do i z pracy, czy na rodzinne wakacje.

*Na długość zasięgu ma wpływ wiele zmiennych, takich jak styl jazdy, natężenie ruchu ulicznego, temperatura na zewnątrz, ciśnienie powietrza w kołach i inne. Podany zakres opiera się na WLTP zarówno w cyklu mieszanym, jak i miejskim.

Euniq5 MPV
Euniq5 MPV

ŁADOWANIE

Maxus Euniq5 6-osobowy ma pojemność baterii 70kWh. Czas ładowania przy podłączeniu DC od 30-80% liczony jest na ok. 35 minut. Wszystkie samochody firmy Maxus mają możliwość korzystania z szybkich ładowarek w standardzie CCS.
 

Gwarancja

Zakup elektrycznego samochodu ma być bezpieczny. Dlatego Maxus Euniq MPV sprzedawany jest z gwarancją 5 lat / 100 000 km oraz gwarancją na baterię na pełne 8 lat / 200 000 km.

 Podwozie samochodu pokryte jest środkiem antykorozyjnym, który chroni przed powstawaniem rdzy.
Nie musisz za to dopłacać, masz to w cenie.

Kolory

Euniq5 MPV

White

Euniq5 MPV

Silver

Euniq5 MPV

Polar Ash

Euniq5 MPV

Black

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Maxusie? Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę.