Skip to content

E-Deliver 3

Zasięg (WLTP cykl mieszany)

238 km

Gwarancja na baterię

8 lat / 160 000 km

Przestrzeń ładunkowa

4,8 / 6,3 m³
E-Deliver 3

POZNAJ SWÓJ NOWY ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD DOSTAWCZY

Maxus e-Deliver 3 to pierwszy na świecie samochód dostawczy, który od początku do końca jest zaprojektowany jako samochód elektryczny, a nie jest adaptacją istniejących konstrukcji pod napęd elektryczny. Dzięki temu udało się zaoszczędzić aż 200 kg na masie samego pojazdu, co pozwoliło uzyskać dużo większą ładowność.

e-Deliver 3 występuje w dwóch różnych długościach, z przestrzenią ładunkową o pojemności 4,8 lub 6,3 m³ oraz ładownością do 930 kg, z możliwością ciągnięcia przyczepy do 1025 kg. Akumulator o mocy 50,23 kWh zapewnia zasięg 238 km (WLTP mieszany).

JEDEN ELEKTRYCZNY VAN, WIELE MOŻLIWOŚCI

Masa przyczepy do

1,025 kg

Ładowność do

930 kg

PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA

Dostępne są dwa warianty długości w modelu e-Deliver 3. A dzięki bocznie otwieranym drzwiom tylnym ułatwiony jest załadunek wózkiem widłowym.

Przestrzeń ładunkowa w wariancie krótkim to 4,8 m³, w długim to 6,3 m³.

E-Deliver 3

BATERIA I ŁADOWANIE

Kolory

E-Deliver 3

White

E-Deliver 3

Silver

E-Deliver 3

Black

Gwarancja

Zakup elektrycznego samochodu ma być bezpieczny. Dlatego Maxus e-Deliver 3 sprzedawany jest
z gwarancją 5 lat / 100 000 km oraz gwarancją na baterię na pełne 8 lat / 160 000 km.

Podwozie samochodu pokryte jest środkiem antykorozyjnym, który chroni przed powstawaniem rdzy.
Nie musisz za to dopłacać, masz to w cenie.

E-Deliver 3

Ładowanie

e-Deliver 3 jest wyposażony w akumulator o mocy 50,2 kWh. Podczas ładowania za pomocą skrzynki ładującej ze zintegrowaną ładowarką o mocy 6,6 kW ładowanie akumulatora zajmuje około 8 godzin.

Używając szybkiej ładowarki (DC) możesz skrócić czas ładowania do zaledwie 45 minut (osiągając poziom naładowania 80 proc.).

Zasięg i zużycie

Maxus e-Deliver 3 ma wiodący w swojej klasie zasięg w zakresie 228-238 km* (WLTP mieszany).

Do wyboru są dwa tryby jazdy – normalny i ekologiczny. Dodatkowo możesz również wybrać pomiędzy trzema poziomami odzyskiwania energii – lekkim, średnim i mocnym. W ten sposób sam decydujesz, jak oszczędnie chcesz jeździć i ile energii chcesz odzyskać podczas hamowania.

*Na  zasięg ma wpływ wiele zmiennych, takich jak styl jazdy, natężenie ruchu ulicznego, temperatura na zewnątrz, ciśnienie powietrza w kołach i inne. Podany zakres opiera się na WLTP zarówno w cyklu mieszanym, jak i miejskim i zależy od wybranego zestawu baterii oraz rozmiaru samochodu dostawczego.

E-Deliver 3
E-Deliver 3

Bezpieczeństwo

Maxus e-Deliver 3 jest standardowo wyposażony w kompleksowy pakiet aktywnych zabezpieczeń. Wyposażenie obejmuje system stabilizacji toru jazdy (ESP), asystent hamowania (BAS) i wiele innych.

System stabilizacji toru jazdy (ESP)
ESP monitoruje i kontroluje stabilność Maxus e-Deliver 3, dzięki czemu nie tracisz kontroli nad samochodem, gdy nagle musisz manewrować w zakrętach lub w trudnych sytuacjach.

System zapobiegający blokadzie hamulców (ABS)
Podczas hamowania awaryjnego system ABS zapobiega blokowaniu się kół. Oznacza to, że jeśli nagle zaczniesz hamować, nadal możesz kierować samochodem i omijać przeszkody.

System elektronicznego rozdziału siły hamowania (EBD)
EBD zapewnia prawidłowy rozkład siły hamowania na różnych osiach w zależności od ciężaru przewożonego ładunku, nawet w sytuacjach awaryjnych.

Wspomaganie hamowania (BAS)
System wspomagania hamowania zwiększa siłę hamowania w sytuacjach awaryjnych i zapewnia najkrótszą możliwą drogę hamowania.

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Maxusie? Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę.