Skip to content

T90 EV PICKUP

Jedyny elektryczny pickup w Europie.

T90 EV Pickup

PIERWSZY ELEKTRYCZNY PICKUP W EUROPIE

Maxus T90 EV to duży pickup z napędem elektrycznym, pięcioma wygodnymi miejscami dla kierowcy i pasażerów, muskularnym wyglądem i bogatą listą wyposażenia. Jest zintegrowany z dużym akumulatorem o pojemności 88,5 kWh netto, zapewniającym zasięg 330 km (WLTP). Dzięki ładowności 1000 kg i możliwości holowania sprawdzi się zarówno jako samochód rodzinny czy lifestylowy, jak i pick-up dla klientów biznesowych.

Maxus T90 EV jest już dostępny u naszych dealerów w cenie od 189 900 PLN (cena detaliczna netto po dotacji „Mój elektryk”)

WYPOSAŻENIE I BEZPIECZEŃSTWO

Wnętrze Maxusa T90 EV jest przestronne, oferuje nowoczesne i przemyślane rozwiązania. Na wyposażeniu znajduje się m.in. 10,3-calowy ekran dotykowy, 6-kierunkowa regulacja foteli zarówno dla kierowcy, jak i pasażera przedniego rzędu, Apple CarPlay, skórzane fotele oraz dwukierunkowo regulowana skórzana kierownica.

Wyposażenie i bezpieczeństwo. Maxus przykłada również ogromną wagę do bezpieczeństwa. Model T90 EV dysponuje między innymi elektroniczną kontrolą stabilizacji toru jazdy, kamerą cofania, czujnikami parkowania i układem kontroli prędkości zjazdu.

T90 EV Pickup
T90 EV Pickup

GWARANCJA

Zakup elektrycznego samochodu ma być bezpieczny. Dlatego Maxus T90 EV sprzedawany jest z gwarancją 5 lat / 100 000 km oraz gwarancją na baterię na pełne 8 lat / 200 000 km.

Podwozie samochodu pokryte jest środkiem antykorozyjnym, który chroni przed powstawaniem rdzy.
Nie musisz za to dopłacać, masz to w cenie.

AKUMULATOR I ŁADOWANIE

Maxus eT90 jest dostarczany z akumulatorem o pojemności 88,5 kWh netto. Samochód można szybko naładować od 20 do 80% w ciągu 45 minut w normalnych temperaturach przy maksymalnej mocy ładowania 80 kW.

Model eT90 jest wyposażony w standardowe złącze ładowania CCS.

T90 EV Pickup
T90 EV Pickup

ZASIĘG I ZUŻYCIE ENERGII

Maxus T90 EV oferuje zasięg 330* km (WLTP w cyklu mieszanym). Ponieważ T90 EV posiada homologację typu N1 van jest poddawany testom WLTP z pełnym obciążeniem.

Dla porównania, samochody osobowe, testowane są bez ładunku i pasażerów.

*Na zasięg wpływa wiele zmiennych, takich jak sposób jazdy, temperatura otoczenia, ciśnienie w oponach i inne uwarunkowania. Podany zasięg jest oparty na cyklu mieszanym według standardu WLTP.

Kolory

T90 EV Pickup

Niebieski

T90 EV Pickup

Pomarańczowy

T90 EV Pickup

Czarny

T90 EV Pickup

Szary

T90 EV Pickup

Biały

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Maxusie? Wypełnij formularz i otrzymaj indywidualną ofertę.